U-11: TURNIEJ W BYDGOSZCZY – TERMINARZ

Chłopaki z rocznika 2010 poznali terminarz meczów na turniej do Bydgoszczy. Impreza odbędzie się w dniach 4-6. czerwca 2021, zaraz po Bożym Ciele. W turnieju weźmie osiem drużyn z całej Polski.

Swój pierwszy mecz rozegramy w piątek (4.06) o godz. 14.45, a naszym rywalem będą reprezentanci Szczecina. Na kolejne konfrontacje przyjdzie nam poczekać do soboty. Wtedy zmierzymy się kolejno z zawodnikami z Gorzowa Wielkopolskiego oraz z gospodarzami turnieju, UKS Basket Regnum. Ostatni mecz turnieju rozegramy w niedzielę o nieustalonej jeszcze porze. Cały turniej zakończy się około godz. 14.30.
Wyjątkowa formuła rywalizacji meczowej pozwoli nam cieszyć się grą i zwrócić większą uwagę oraz poprawiać na nasze umiejętności, zarówno indywidualne, jak i drużynowe. Więcej informacji na temat turnieju można znaleźć tutaj -> LINK.