U11M “FUN”: W ŚRODĘ ZAGRAMY W ZĄBKACH

W najbliższą środę (19. maja) jedziemy zmierzyć się z drużyną z Ząbek. Z MKS-em graliśmy już u siebie i był to jeden z tych meczów, w których nasi chłopcy (i Amelka) czuli się bardzo pewnie. Wierzymy, że tym razem będzie podobnie.

Tradycyjnie przyda się jakiś transport. Liczymy na naszych fantastycznych rodziców.

Nie znamy miejscowych warunków, ale tradycyjnie postaramy się przeprowadzić transmisję LIVE. Powinna się zacząć na naszym Facebooku chwilę przed pierwszym gwizdkiem.

‼️ Na hali BOS przy ul. Światowida odbywa się w tym tygodniu (21-23.05) półfinałowy turniej Mistrzostw Polski juniorów. Wymusiło to na nas zmiany w terminarzu treningów drużyny U11M. O wszystkim będziemy informowali w osobnym poście.

Nie wymięka! Białołęka‼️??