WINTER BASKETBALL & SPORT CAMP – CHORZELE 2023

Do ferii zimowych jeszcze dużo czasu, ale w naszym Klubie wszystko lubimy planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zapraszamy na “Winter Basketball & Sport Camp – Chorzele 2023”. Każdy obóz to niesamowicie ważny moment w życiu drużyny. To okazja do lepszego poznania się i podniesienia swoich koszykarskich umiejętności.

Chorzele to sprawdzone miejsce z pełną infrastrukturą sportową.
✅ Grupa docelowa. Nasz obóz jest częścią naszego klubowego cyklu szkolenia. Dlatego w pierwszej kolejności zapraszamy dzieci uczestniczące w naszych treningach.
✅ Mieszkamy. Odnowiony internat ZSP ze stołówką (pyszne jedzenie!) z 4-osobowymi pokojami.
✅ Infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie internatu ZSP do naszej dyspozycji są obiekty Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych: hala sportowa, basen, siłownia.
✅ Dojazd. Autokar – niecałe 120 km od Warszawy, więc nie stracimy całego dnia na dojazd.
✅ Termin. 11-18. lutego. Wszyscy, którzy chcieliby jeszcze w ramach ferii wyskoczyć na narty będą mieli ponad tydzień na białe szaleństwo.
✅ Kadra obozu. Jak zwykle nasi najlepsi trenerzy z Tomkiem Wiśnikiem i Dorotą Dłużewską na czele.
✅ Plany. W pierwszej kolejności oczywiście codzienne treningi koszykówki. Wieczorami liga obozowa wzorem tej, którą organizujemy od niedawna na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu. W ramach relaksu spacery po okolicy i wizyty na basenie.
✅ Dla wszystkich dzieci będziemy mieli tradycyjnie koszulki treningowe.
✅ Koszt. Całość kwoty wpisowego to 1450 zł. Zaliczka w wysokości 500 zł płatna gotówką u trenerki Doroty Dłużewskiej. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowanych prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i potwierdzenie chęci wzięcia udziału w podany powyżej sposób.
✅ Kontakt:
Tomasz Wiśnik: 604934251